הצטרפו עוד היום לנבחרת
עמותות תו מידות לאפקטיביות

בואו לעשות טוב, טוב יותר!

*85% מהעמותות בעלות תו מידות ימליצו לעמותות אחרות לעבור את התהליך

תו מידות מעיד על סיכויי העמותה להיות אפקטיבית, כלומר לייצר ערך חברתי ולהביא לשינוי לטובה בחייהם של המוטבים שלה.

התאריך האחרון להצטרפות לתהליך תו מידות עבור עיגול לטובה ב-2023 הינו 30.06.22 – הירשמו לאחת מההדרכות הקרובות בטופס המצורף או השאירו פרטים ונחזור אליכם.ן בהקדם!

הדרכות קרובות

אנליזת תו מידות בוחנת את מידת האפקטיביות של העמותה, כלומר את יכולתה לייצר ערך חברתי ולהביא לשינוי לטובה בחייהם של המוטבים שלה בצורה אפקטיבית. התהליך מספק לעמותה חוות דעת חיצונית ואובייקטיבית, על פי אמות מידה מקובלות, ומאפשר לעמותה, בין היתר, יכולות גיוס משאבים טובות יותר, הצטרפות לעיגול לטובה, הנחה בריבית על הלוואות ועוד.

ארגונים המסיימים את התהליך בהצלחה זכאים לקבלת "תו מידות לאפקטיביות", המהווה תו תקן חברתי, הנדרש על ידי תורמים שונים ומהווה תנאי סף לרשימת הארגונים המוכרים על ידי עיגול לטובה. גם העמותה שלכם מוזמנת לקחת חלק בקידום האפקטיביות במגזר השלישי.

בתחילת התהליך, אנו ממליצים להשתתף בהדרכה החינמית שלנו. בהדרכה צוות מידות עובר על השאלונים השונים שיש למלא כחלק משלבי הכניסה לתהליך ומלמד אתכם כיצד יש למלא אותם ביעילות המירבית, נכיר לעומק את האנליזה ושלביה השונים, נדבר על מהי אפקטיביות בעיני מידות ונכיר כלים למדידת אפקטיביות, כגון תיאוריית שינוי והמודל הלוגי. מומלץ שגם מנכל/ית הארגון וגם איש/ת הקשר האחראי התהליך ירשמו להדרכה.


איך אפשר להעריך אפקטיביות של ארגון וכיצד הוא יכול להרוויח מכך?

זו בדיוק המטרה של תו מידות לאפקטיביות: באמצעות שיטות ייחודיות שפיתחנו, המבוססות על כלי הערכה ודירוג בינ"ל, אנו מסוגלים להעריך את היכולות הארגוניות של כל עמותה ולתרגם אותן למספרים.

תו מידות לאפקטיביות מעניק יתרון בפני תורמים וגופי מימון רבים, לרבות עיגול לטובה ומאפשר לעמותה יכולת גיוס משאבים טובה יותר.

רוצה לשמוע פרטים נוספים?

השאיר.י פרטים בטופס ונציגה ממחלקת קשרי עמותות תחזור אליכם בהקדם.

רוצה לדעת עוד על תהליך המדידה?

*מתוך הסקר השנתי של מידות לשנת 2021

הרשמה להדרכה